קלר וויליאמס חברה שנבנתה על ידי סוכנים עבור סוכנים!

קלר וויליאמס נבחרת שנה אחר שנה כרשת מספר 1 בתחום ההדרכות והאימון על ידי Training Magazine העולמי. אוניברסיטת ההדרכות של קלר וויליאמס הינה חזית החברה. חברתנו עמלה כל הזמן על פיתוח קורסים והדרכות מהטובות בעולם עבורכם. ברשותנו מאגר קורסים עצום שכולו נבנה במטרה לספק לך את הידע והכלים הטובים ביותר שקיימים בענף התיווך.

 

לכל סוכן בקלר וויליאמס גישה ישירה לעשרות קורסים הזמינים לו באתר האינטרנט בכל מקום ובכל זמן. קורסים אלו נועדו לעזור לך להשתפר ולשפר את היכולות שלכם, וכל זאת על מנת לבנות את העסק שלכם בתחום תיווך הנדל"ן בצורה הכי נכונה וטובה שיש.

לא מעט אומרים עלינו שאנו חברת אימון והדרכות במסווה של חברת נדל"ן.

קלר וויליאמס ישראל - KW Israel

קריירה:

הדרכה, חינוך וטכנולוגיה הינם אבני יסוד לקריירה משגשגת עם קלר וויליאמס ישראל. בסביבתנו אנו מטפחים את המשימה של קלר ויליאמס, בניית קריירות שוות ערך כלכלי, עסקים שכדאי לעשות, וחיים ששווה לחיות. בין אם אתה סוכן נדל"ן מנוסה או שוקל להיכנס לתחום, אתה יכול לבנות קריירה עם פוטנציאל רווחים אדיר באחת מחברות הנדל"ן המתקדמות ביותר בעולם. קריירה עם קלר וויליאמס בישראל, אתה הכוח המניע מאחורי ההצלחה שלך והתפקיד שלנו הוא לדאוג לכך שתממש את מלוא הפוטנציאל ותבנה לעצמך עסק מצליח. עכשיו זה הזמן לעשות השקעה חכמה בעתיד שלך. קלר וויליאמס יכולה להראות לך איך! אם אתה מעוניין בקריירה בתחום הנדל"ן, קלר וויליאמס חברת התיווך הגדולה בעולם היא הבית עבורך.

שיווק וטכנולוגיה:

הלקוחות שלך בוחרים בך. למעשה, רק 3% מהמוכרים ו – 4% מהקונים ציינו כי שילוב של סוכן עם חברה מסוימת הוא הגורם החשוב ביותר בבואם לבחור את הסוכן שלהם. תיווך הינו עסק מקומי. ניסיון של עשרות שנים הביא אותנו לתובנה ששיווק עצמי של הסוכנים באזור הפעילות שלהם הוא הדבר החשוב ביותר. היכולת שלך למתג את עצמך תחת KW ולבנות לך את המותג שלך באזור הפעילות המקומי שלך, הוא שיגרום לך ולעסק שלך לצבור שם ומוניטין.

אין עוררין שבשנים האחרונות תחום הטכנולוגיה הוא כלי חשוב לתחום התיווך, ואין ספק שהוא גם מתפתח כל הזמן. בשנים האחרונות קלר וויליאמס השקיעה סכומי עתק, על מנת לשים את הסוכנים והמשרדים בקדמת הבמה בתחום זה. סוכננו נהנים ממערכות טכנולוגיות מתקדמות שעוזרות להם לנהל את העסק בצורה חכמה ויעילה, כל זאת בכדי לאפשר לסוכנים לתת את השירות הטוב והמקצועי ביותר גם בתחום זה ללקוחותיהם. קלר וויליאמס שמה לה כיעד ומטרה להיות תמיד בחזית בתחום זה. היכולת שלך לשלב את העסק שלך עם הטכנולוגיה המובילה בתחום הוא יתרון נוסף ומאוד משמעותי בלהיות חלק מחברתנו.

חלוקת עמלות לסוכן יוצאת דופן:

קלר וויליאמס חרטה על דגלה לשים את הסוכן במרכז, בשקיפות מלאה. העסק שלנו זה לשרת אתכם בכדי שתוכלו להקים את העסק שטוב ביותר שניתן. האמונה שכשהסוכנים שלנו יהיו מאושרים ויבנו עסק משגשג, גם החברה תגדל ותתפתח, WIN - WIN  הוא יעד מוגדר בחברתנו וחובה לכל עסק מצליח, ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. גם כאן אתם נהנים ממערכת חלוקת עמלות שלא נראתה כמוה בעולם ובטח בישראל. סוכננו מתחילים את תחילת עבודתם מהיום הראשון בחלוקה של 60% לטובתם. ויכולים להגיע גם עד ל – 90% חלוקה לטובתם. לסוכן השליטה המלאה בחלוקה ובידיו בלבד. אם אתה סוכן מתחיל או סוכן וותיק זה לא משנה, התקרה אחידה לכולם מהיום הראשון ושקופה לחלוטין לכל סוכני המשרד וכמובן ידועה מראש.

קרן שיתוף בהכנסות לסוכנים והזכיינים:

האמונה כי אתם שותפים מלאים שלנו בחברה וכשותפים שלנו לעסקים, מגיע לכם להיות מתוגמלים בחלק מהכנסות החברה. קרן שיתוף בהכנסות היא היכולת שלנו להתייחס אליכם כשותפים ממשיים בחברה. יתרה מזאת, לאחר 3 שנים בהן אתם חברים ברשת אתם זכאים ליהנות מהכנסה זו לכל החיים! גם אם החלטתם לעזוב. אין עוד חברת נדל"ן בעולם המספקת פוטנציאל כזה של הכנסה פסיבית. בשנת 2016 חולקו מעל ל - 140 מיליון דולר חזרה לסוכני וזכייני הרשת דרך קרנות השיתוף ברווחים וההכנסות. ומיליארד דולר מיום הקמת הקרן.

המודל של קלר וויליאמס בנוי סביב הנחת היסוד כי יש להתייחס לאנשים שלנו כבעלי עניין בחברה. כי רק יחד, כולם משיגים יותר