פתח תקווה הינה אחת הערים הגדולות בישראל מבחינת אוכלוסייה ומונה למעלה מ-230 אלף תושבים.

העיר מהווה יעד אטרקטיבי למשקיעים ולרוכשי נדל"ן אשר מחפשים פרויקטים חדשים בעיר מרכזית בישראל: דירות מגורים ופרויקטי נדל"ן מסחרי בפתח תקווה.

עלות השכירות בדירת 3 חדרים ממוצעת בפתח תקווה - 4,000 ₪

מחירה הממוצע של דירת 3 חדרים חדשה בפתח תקווה עומד על 1,390,000 ₪

איך לבחור דירה חדשה בפתח תקווה?

חלום ארבעת הקירות הוא חלום של המון ישראלים, כך שאם הגעתם לרגע שלכם – תיהנו ממנו. ישנה סבירות כי זו הפעם הראשונה שאתם רוכשים דירה משלכם, כך שחשוב להדריך אתכם איך לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. דירה חדשה מקבלן בפ"ת היא למעשה דירה שיכולה להיות מותאמת אליכם במאת האחוזים! כשאתם נכנסים כדיירים אל דירה קיימת ומתגוררים בה בשכירות, עליכם להתאים את עצמכם לאזור בו נמצאת הדירה, למבנה הדירה ואפילו לעיצוב שלה. מנגד, כשאתם רוכשים דירה חדשה, יש לכם את האפשרות לבחור בעצמכם!

ההמלצה הברורה היא להתחשב בפרמטרים הבאים: ראשית, בחרו את הקומה בה תרצו לגור. במרבית המקרים, דירות בקומות הגבוהות יותר יתומחרו במחירים גבוהים יותר. כמו כן, יש לכם אפשרות לקבוע את גודל הדירה שלכם. במקרה זה ההמלצה היא לא להתחשב רק בצרכים הנוכחיים שלכם, אלא לצאת למסע במנהרת הזמן חמש שנים קדימה ולנסות להבין האם הדירה תענה על הצרכים שלכם גם בעוד כמה שנים. בנוסף, העניקו חשיבות גם לכיווני האוויר שבדירה ולנוף הנשקף ממנה. ישנו מספר לא מבוטל של פרויקטים מתוכננים בפתח תקווה, כך שתוכלו למצוא את דירת החלומות שלכם באחד מהפרוייקטים הנחשקים.

מחירים של דירות חדשות בפתח תקווה לפי שכונות:

שבירו Stars כפר גנים ג

שבירו Stars כפר גנים ג

הפרויקט ממוקם בשכונה המבוקשת כפר גנים ג', בסמוך לכל השירותים הקהילתיים

מרום נוה פתח תקווה

מרום נוה פתח תקווה

דקות ספורות מכביש 6 וממרכזי הקניות. מחכה לכם שכונה המציעה גישה נוחה ומהירה לצירי התנועה הראשיים

פסגות ברנדה

פסגות ברנדה

הפרויקט ממוקם ברחוב זאב ברנדה במרכז השקט של פתח תקווה. למכירה דירות מרווחות בנות 4 חדרים ופנטהאוזים מפוארים